خدمات پاکسازی سایت هک شده و ویروسی بصورت تخصصی

در خدمات تخصصی بررسی و پاکسازی سایت‌های آلوده و ویروسی، سایت شما را به حالت قبل بر می گردانیم و تدابیر شدید امنیتی بر روی آن لحاظ می کنیم که دیگر دچار این مشکلات نخواهد شد، در این خدمات پس از پاکسازی سایت از فایل‌های مخرب و ویروس‌ها، سیستم افزایش امنیت نیز روی آن اعمال می کنیم تا پیشگیری شود. در آخر از اینکه سایت شما هک و آلوده شده است بسیار متاسفیم.

در خدمات تخصصی پاکسازی سایت هک شده بدون از دست رفتن اطلاعات چه مواردی انجام می شود؟

خدمات تخصصی پاکسازی سایت‌های هک شده، از دیگر خدمات ما است برای کاربرانی که نکات ایمنی سایت خود را انجام نداده اند و سایت آنها با مشکل آلودگی مواجه شده است، در این خدمات ضمن پاکسازی کامل سایت، تمام بخش‌های سایت بررسی و پاکسازی می شود

اگر سایت شما هک شده، وقت را از دست ندهید!

 

جدی‌ترین مشکلی که برای یک سایت می تواند ایجاد شود، هک شدن سایت است. در صورتی که سریعاً اقدام به پاکسازی و ویروس کشی سایت نکنید، سایت دچار آسیب‌های جدی‌تری می شود. اگر شما قبلاً از خدمات افزایش امنیت در سایت استفاده کرده بودید، از هک شدن سایت جلوگیری می شد. گوگل سایت های ویروسی را خیلی زود از نتیجه جستجو حذف می کند.

هشدار! اگر سایت شما هک شده است، فوراً آن را پاکسازی نمایید

تجربه نشان داده است بجز اینکه سایت از گوگل حذف می شود، آنتی ویروس‌هایی که بر روی سیستم کاربران موجود هستند نیز سایت ویروسی را مسدود خواهند نمود.

همچنین اگر زمان آلوده بودن سایت طولانی شود، دامنه شما را به عنوان دامنه آلوده می شناسند و اگر هم پاکسازی شود، خیلی مواقع دیگر آن را به راحتی باز نمی کنند، در این مورد حتماً از کارشناسان ما مشاوره بگیرید.

پس از تهیه خدمات از بخش ناحیه کاربری خود، تیکت ارسال نمایید تا ما بلافاصله پس از دریافت پیغام شما، خدمات را آغاز نماییم.

  • بدترین اتفاقی که می‌تواند برای یک مدیر وب‌سایت بیفتد این است که متوجه شود شخص سومی به محتوای وب‌سایتش دسترسی داشته و شاید تغییراتی در آن ایجاد کرده است. اینجاست که باید گفت «اژدها وارد می‌شود». کانفیگ وردپرس با ارائه خدمات گسترده جلوی نمایش حروف ژاپنی و چینی در جستجو و یا سایر روش‌های دیگر را می‌گیرد و یا نتایج آنها را پاک می‌کند تا امتیازات سئو شما توسط گوگل بازگردانده شود. برای تضمین امنیت بیشتر وب‌سایت‌های خود تا پایان با ما همراه باشید. اما قبل از آن، درباره هک و وضعیت جهانی آن آماری ارائه خواهیم داد. مدیر عامل و رییس اجرایی کمپانی بزرگ IBM اذعان دارد که « برای هر شرکتی در جهان، جرایم اینترنتی بزرگترین تهدید است.». در واقع وب‌سایت‌ها هر روز هک می‌شوند و بسیاری از این هک‌ها حکم گیوتین را برای کسب‌وکارهای مختلف دارد. آماری که در ادامه ارائه شده است، نشان می‌دهد که تامین...

    قیمت اصلی 1,800,000 تومان بود.قیمت فعلی 900,000 تومان است.

خیر ، خدمات پاکسازی سایت هک شده بدون از بین رفتن اطلاعات است. تنها فایل های مخرب و آلوده حذف می شود و در صورتی که یک فایل مهم آلوده شده باشد، اقدام به حذف فایل های آلوده آن می شود. در مواردی که لازم به حذف فایل آلوده باشد، ضمن هماهنگی، فایل بروز رسانی می شود.

خیر، ابتدا سایت شما بررسی و پاکسازی می شود و به شما چند روز مهلت تست داده می شود. بعد از تایید اینکه مشکلی در سایت وجود ندارد، اقدام به افزایش امنیت سایت شما کرده تا دیگر و مجدد سایت شما هک نشود.

بله متاسفانه سایت شما هک شده است، این یکی از نشانه های هک شدن سایت است که باید پس از پاکسازی سایت، اقدام به تغییراتی در گوگل کنسول کرد تا مجدد گوگل محتوای سایت سالم را ایندکس کند. این موارد پس از پاکسازی به کاربر در تیکت گفته می شود.

مشکل از تزریق کد مخرب در بخشی از هاست و یا دیتابیس شماست که البته با خدمات پاکسازی این مورد هم حل می شود. معمولاً ریدایرکت شدن سایت به سایت دیگر ، از مهم ترین روش هایی است که هکر ها برای هک کردن یک سایت استفاده می کنند.

می توانید از همین خدمات استفاده نمایید، ضمن بررسی سایت شما، اقدام به افزایش امنیت سایت هم می گردد. پس از خرید حتماً این مورد را در بخش تیکت اعلام نمایید.

0