خدمات افزایش امنیت وردپرس – ارتقا و بالا بردن امنیت وردپرس بصورت تخصصی

خدمات تخصصی افزایش امنیت وردپرس شامل بررسی کامل و انجام تنظیمات خاص امنیتی برای وبسایت شما است. در خدمات ارتقاع امنیت وردپرس فایل های مشکوک و ضعیف که احتمال نفوذ از طریق آن ها وجود دارد اصلاح و یا حذف شده و همچنین سایت به دو آنتی ویروس و فایرول قدرتمند متصل می شود، علاوه بر این موارد قابلیت های متعددی جهت بالا رفتن امنیت وردپرس روی سایت شما فعال می گردد تا از هک شدن سایت جلوگیری کند.

ضرورت استفاده از خدمات افزایش امنیت وردپرس چیست؟

طبق یک آمار، روزانه بیشتر از 30.000 هزار سایت هک می شوند. مهم ترین دلیل هک شدن این سایت ها، عدم توجه به امنیت سایت است. خدمات افزایش امنیت وردپرس که بصورت تخصصی و به جهت بالا بردن امنیت وردپرس ارائه شده است، بصورت تضمیمی از هک شدن سایت وردپرسی شما جلو گیری می کند.

چرا افزایش امنیت سایت مهم است؟

 

سیستم مدیریت محتوای وردپرس هر چقدر هم ایمن باشد، باز هم متاسفانه برخی افزونه‌ها در آپدیت‌های خود باگ‌هایی دارند که باعث مشکلات امنیتی برای سایت می شوند. البته این فقط یکی از دلایل است، اما علت اصلی و مهم‌تر این است که روش های هک بسیار بسیار زیاد است.

نکته مهم این است که ما چه راهکار هایی داریم؟

در خدمات افزایش امنیت سایت وردپرس، ضمن انجام بررسی موارد امنیتی، سایت شما را به دو یا چند موتور قدرتمند فایروال و آنتی ویروس متصل می کنیم که هر روز هسته آنها آپدیت شده و IP هکرها را شناسایی و بلاک می کنند.

این اقدام به تنهایی مانع از نفوذ در سایت شما می شود اما در ادامه خدمات افزایش امنیت، تنظیمات گسترده‌ای انجام می شود و گزارش مفصلی از کلیه مواردی که در سایت شما اجرا شده است، ارسال خواهد شد.

پس از تهیه خدمات از بخش ناحیه کاربری خود، تیکت ارسال نمایید تا ما بلافاصله پس از دریافت پیغام شما، خدمات را آغاز نماییم، این خدمات کمتر از 24 ساعت انجام می شود.

  • برای صاحبان وب‌سایت‌ها؛ امنیت سایت وردپرس موضوع بسیار مهمی می‌باشد. زیرا به طور روزانه بیش از 10000 وب‌سایت به عنوان بدافزار و نیز به طور هفتگی حدود 50000 وب‌سایت به عنوان فیشینگ در لیست سیاه گوگل قرار می‌گیرند. این آماری است که سایت مرجع آموزش های وردپرس یعنی wpbeginner منتشر کرده است. در صورتی که به امنیت وب‌سایت خودتان اهمیت می‌دهید؛ لازم است شیوه های امنیتی وردپرس را در نظر بگیرید.

    قیمت اصلی 1,200,000 تومان بود.قیمت فعلی 500,000 تومان است.

سوالات متداول خدمات افزایش امنیت وردپرس

خدمات افزایش امنیت وردپرس صددرصد بر روی سایت شما اثر مستقیم دارد، زیرا سیستم آنالیزی که در پیشخوان سایت شما قرار می گیرد، آمار دقیقی از فعالیت هایی که سیستم امنیتی انجام داده است را ارائه می کند. فعالیت‌هایی که اگر شما از این خدمات استفاده نمی کردید، ممکن بود سایت شما را طعمه یکی از همین هکرها نماید.

توجه نمایید که افزونه ها هم کاری جز اضافه کردن کد در سایت شما انجام نمی دهند، ما ضمن بررسی بخش‌های مختلف سایت شما‌، بسته به نیاز هر سایت افزونه‌ای را نصب کرده و تنظیمات آن را هم انجام می دهیم. تنظیماتی که در افزونه انجام می شود، بخشی از کار است و تنظیمات دیگری نیز در بخش‌های مختلف سایت بصورت کدنویسی و غیره انجام می گردد.

سیستم بصورتی بهینه می شود که کمترین استفاده از منابع سایت شما را داشته باشد. سیستم بصورت خودکار بسته به شلوغی سایت، استفاده از منابع را تنظیم می کند و باعث کاهش سرعت سایت شما نمی شود.

بله، سیستمی که آپدیت نباشد در خطر است، ما آموزش های لازم را همراه با بروزرسانی افزونه‌ها به شما بصورت رایگان ارائه خواهیم کرد.

خیر نیازی به بازبینی توسط ما ندارد، البته اگر شما تمایل داشته باشید انجام می شود. این خدمات یکبار برای همیشه بر روی سایت شما انجام می شود و هر نکته‌ای که لازم باشد، مثلاً آپدیت افزونه‌ها‌، روش‌های لاگین بصورت ایمن‌تر و… به شما پس از انجام خدمات گفته می شود.

اصلاً مهم نیست که چه زمانی شروع کرده اید، اگر که روز گذشته هم شروع کرده اید، بهتر است که از هم اکنون مراقب سایت خود باشید و امنیت آن را ارتقا دهید.

هیچ مانعی وجود ندارد، می توانید بر روی سایت خود فعالیت کنید، ما نیز کار را بصورت موازی انجام می دهیم و تلاش ما این است که در کمتر از 24 ساعت این خدمات انجام شود، اما بسته به نوع هر سایت، ممکن است نیاز به بررسی بیشتری داشته باشد و نهایتا تا 48 ساعت نیز زمانبر شود.

بصورت مستقیم ارتباطی به سئو سایت ندارد، اما در‌صورتی که سایت شما ایمن نباشد و هک شود، حتماً از نظر گوگل نمره منفی گرفته و سئو سایت شما آسیب فراوانی پیدا می کند.

بله، با کمال میل، لطفاً درخواست خود را از بخش ناحیه کاربری، بصورت تیکت ارسال نمایید.

0